\ OliSil Putty XS - Olident

rotate_mobile_device

OliSil Putty XS

Automatycznie mieszana masa a-silikonowa o prawdziwej konsystencji putty do obu technik wyciskowych. Dostępna jest wyłącznie w kartridżu MAXI-mix do maszyny. Mieszanie automatyczne to gwarancja homogennej masy pozbawionej pęcherzyków powietrza oraz czysta i szybka aplikacja do łyżki. Jeśli jednak zaistnieje taka potrzeba, można ją także uformować palcami.

wiele mas na rynku przypisuje sobie właściwości snap-set, jednak przy pobieraniu wycisku z OliSil Putty XS efekt ten jest niemal odczuwalny. Podczas wkładania łyżki do ust pacjenta opór masy jest minimalny, co świadczy o niezmienności konsystencji podczas całego czasu pracy. Dopiero w jamie ustnej następuje przyspieszona polimeryzacja. Prawdziwy snap-set oznacza mniejszą liczbę mikroruchów i dokładniejszy wycisk, co jest szczególnie wartościowe przy wycisku jednoczasowym.

dzięki wysokiej pamięci materiałowej OliSil Putty XS jest odporna na powstawanie zniekształceń podczas uwalniania wycisku z jamy ustnej. Optymalna elastyczność w połączeniu z wysoką twardością końcową masy, pozwala na wielokrotne odlewanie modelu bez odkształceń i bez utraty stabilności wymiarów.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.