\ OliSil Heavy - Olident

rotate_mobile_device

OliSil Heavy

Hydrofilna a-silikonowa masa wyciskowa. Jej konsystencja i twardość końcowa sprawiają, że może być stosowana w każdej technice wyciskowej. Jej partnerem idealnym jest druga warstwa OliSil HYDRO.

dostępna wyłącznie w kartridżu MAXI-mix, który gwarantuje czystą i szybką aplikację. Ponadto dzięki automatycznemu mieszaniu masa jest zawsze homeogenna i pozbawiona pęcherzyków powietrza.

tylko masy mieszane automatycznie moga mieć bardzo płynną konsystencję początkową i zaawansowane właściwości tiksotropowe. Stanowi to ich zdecydowaną przewagę nad masami mieszanymi ręcznie. Nie stawia znaczącego oporu w momencie wkładania łyżki do jamy ustnej pacjenta, gdyż upłynnia się pod wpływem nacisku, a to wspomaga zapływanie masy korekcyjnej.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.