\ ONEshade - Olident

rotate_mobile_device

ONEshade

Kompozyt ONEshade oferowany jest w jednym uniwersalnym odcieniu, a efekt kameleona jest jego kluczową wartością. Materiał po aplikacji kolorystycznie dopasowuje się do otaczających tkanek. Odpowiednia przezierność ONEshade sprawia, że wypełnienie wygląda bardzo naturalnie i nie wymaga czasochłonnego dopasowywania kolorów. Rekonstrukcje stają się niewidoczne nawet na brzegach ubytku.

W 80% przypadków zastosowanie ONEshade doskonale spełnia swoje funkcje estetyczne.

ONEshade to kompozyt mikrohybrydowy z nanocząsteczkami. Dzięki optymalnym proporcjom i wielkościom wypełniacza oraz doborowi doskonałych żywic powstał produkt o wysokiej trwałości. Spolimeryzowana żywica UDMA tworzy bardzo twardą i gładką powierzchnię. W połączeniu z odpowiednią kompozycją wypełniaczy tworzą kompozyt o wysokiej twardości i wytrzymałości na ściskanie. Jest to bardzo ważne w przypadku materiałów zalecanych do zębów bocznych narażonych na znaczne obciążenia okluzyjne.

ONEshade może być stosowany samodzielnie jako standardowy kompozyt do wypełniania dużych ubytków techniką warstwową. Jednak z praktyki stomatologów wiemy, że najszybszy efekt estetyczny osiągają łącząc dwa materiały: OliBULK Fill w duecie z ONEshade. OliBULK Fill, w postaci płynnego kompozytu, stosowany jest jako baza. Doskonale dopasowuje się do ścian ubytku i może być nakładany warstwą o głębokości do 4 mm. Wówczas materiałem ONEshade można odtworzyć morfologię powierzchni zęba.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.