\ OliBRUSH esthetic - Olident

rotate_mobile_device

OliBRUSH esthetic

Zestaw pędzelków OliBRUSH esthetic to owoc współpracy z dr Karolem Babińskim. Praca kompozytami to nie tylko wypełnienie ubytku zęba, ale przede wszystkim tworzenie pięknej morfologii powierzchni. Idealny pędzelek powinien mieć optymalną sztywność, aby prowadzić kompozyt, a nie tylko go gładzić. Starannie dobrana szerokość i długość włosia także ma wpływ na ergonomię pracy podczas modelowania wypełnienia.
Pędzelki OliBRUSH esthetic spełniają powyższe założenia, a do tego wygodnie leżą w dłoni i są pięknie wykonane. Oferta obejmuje dwie wersje kolorystyczne pędzelków: BLACK & WHITE.

  • drewniana rękojeść – zastosowanie drewna brzozowego gwarantuje lekkość pędzelka, co wraz z profilowaniem uchwytu zapewnia komfort pracy;
  • syntetyczne włosie – dostępność zróżnicowanych włókien pozwoliła na dobranie idealnej relacji sztywności i elastyczności włosia; ponadto jest ono znacznie gładsze, odporniejsze na strzępienie i dezynfekcję niż naturalne.

PĘDZELEK NR 1 – profilowany, do bocznych zeębów i drobnych struktur; krótkie włosie oraz krótka część pracująca pozwala na pełną kontrolę pracy głęboko w ustach;

PĘDZELEK NR 2 -średni do mniejszych powierzchni i struktur;

PĘDZELEK NR 3 – płaszczyznowy przeznaczony do większych powierzchni licowych, np. siekaczy.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.