\ OliBOND - Olident

rotate_mobile_device

Wielofunkcyjność i niezawodność połączona z wyważoną ceną to główne powody dlaczego OliBOND stał się jednym z najlepiej sprzedających się systemów wiążących na rynku! Dwa sposoby wiązania, o których decyzduje użytkownik zapewniają nieograniczony wachlarz zastosowań.

samodzielnie OliBOND jest światłoutwardzalnym systemem łączącym typu Prime&Bond. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom hydrofilnym doskonale sprawdza się w technice ?wet-bonding? pozwalając monomerom żywicy na głęboką penetrację wgłąb kanalików zębinowych. Zapewnia to mocne i przede wszystkim trwałe wiązanie pomiędzy kompozytem a tkankami zęba.

ten wyjątkowy system wiążący możemy szybko zmienić ze światłoutwardzalnego na utwardzany dualnie. Wystarczy do podstawowej wersji OliBOND dodać specjalny aktywator, który zapoczątkuje polimeryzację chemiczną. Taką mieszaninę OliBOND / OliActivator można stosować z materiałami chemo- i dualnie utwardzalnymi oraz w procedurach, gdzie użycie światła jest ogranicznone bądź niemożliwe.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.