\ OliTemp C - Olident

rotate_mobile_device

Cement na bazie tlenku cynku do osadzania tymczasowych koron, mostów i licówek, a także do próbnego mocowania ostatecznych prac protetycznych. Materiał jest mieszany i aplikowany bezpośrednio z automatycznej strzykawki MiniMIX.

wystarczy bardzo cienki film cementu (ok. 10?m), aby zapewnić optymalne wiązanie, a praca będzie dzięki temu dokładnie dopasowana. Wysoka wytrzymałość na ściskanie zapewnia idealną szczelność brzeżną.

właściwości fizyczne cementu OliTemp C zapewniają bezpieczną retencję uzupełnień, pozwalając przy tym na łatwe zdejmowanie i oczyszczanie filarów zębów, jak i prac protetycznych. Materiał nie zawiera eugenolu, co eliminuje ryzyko zaburzenia wiązania ostatecznych cementów kompozytowych i kompozytów.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.