\ AZURE Incisal - Olident

rotate_mobile_device

AZURE Incisal

AZURE Incisal to materiał wyjątkowy pod względem budowy cząsteczkowej. W żywicy UDMA umieszczone zostały wypełniacze mikrofilowe oraz nanocząsteczki, które stanowią aż 76% zawartości. Ta innowacyjna kombinacja wielkości cząsteczek wypełniacza oraz jego ilości sprawia, że materiał AZURE Incisal nie klei się do narzędzi, pięknie się poleruje, a gładkość i połysk wypełnień są niebywale trwałe.

Łatwość polerowania kompozytu doceniają dentyści podczas ostatecznego opracowywania wypełnienia. Długo utrzy- mujący się blask i gładkość jego powierzchni to coś, czego oczekują pacjenci. AZURE Incisal jest wyjątkowo odporny na abrazję i nawet po wielokrotnym szczotkowaniu, jego powierzchnia praktycznie nie ulega zmatowieniu.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.