\ OliSil Mono - Olident

Ustaw orientację pionową na urządzeniu

OliSil Mono

Hydrofilna a-silikonowa masa wyciskowa o dużej twardości końcowej. Idealna do pobierania wycisków jedno- i dwuwarstwowych w implantologii. Dostępna jest wyłącznie w kartridżu MAXI-mix, który gwarantuje czystą i szybką aplikację. Ponadto dzięki automatycznemu mieszaniu jest zawsze homeogenna i pozbawiona pęcherzyków powietrza. Można nią również napełnić strzykawkę wewnątrzustną bezpośrednio z maszyny.

idealna płynność początkowa OliSil Mono pozwala na wygodne ostrzyknięcie pola preparacji ze standardowej strzykawki. Jednocześnie jest bardzo stabilna w łyżce jako masa pierwszej warstwy, a przy pobraniu wycisku ponownie upłynnia się, by odwzorować najmniejsze detale.

twardość po związaniu to 70 w skali Shore-A. Jest to jedna z najtwardszych mas silikonowych dostępnych na rynku. Ma to istotne znaczenie w leczeniu implantoprotetycznym, gdzie wycisk powinien precyzyjnie zarejestrować i przenieść na model trójwymiarowe położenie implantu. Niezawodna stabilność wycisku jest szczególnie ważna przy wyciskach z wieloma implantami.