\ OliSil HYDRO - Olident

rotate_mobile_device

OliSil HYDRO

A-silikonowa masa korekcyjna o idealnie płynnej konsystencji pasująca do każdej techniki wyciskowej. Jej uniwersalność i niezawodność sprawiły, że stała się jedną z najbardziej zaufanych mas na rynku.

łączy dwie z pozoru wykluczające się cechy: płynność i stabilność. Podczas aplikacji jest bardzo płynna, ale jednocześnie nie spływa z pola preparacji i nie kapie. Gdy zajdzie taka potrzeba, wystarczy użyć niewielkiej siły, np dmuchnięcie powietrzem z unitu, aby masa dotarła tam, gdzie ją skierujemy. W efekcie otrzymujemy bardzo szczegółowy wycisk, a następnie idealnie dopasowane prace protetyczne.

prezentuje ponadprzeciętne przyleganie do wilgotnych powierzchni zębów i śluzówki. Spiętrzenie ciśnienia wypiera pozostałości wody i śliny, a właściwości hydrofilne sprawiają, że masa zapływa nawet w najbardziej niedostępne miejsca. Przekłada się to bezpośrednio na wysoce precyzyjne odwzorowanie detali, w szczególności okolic poddziąsłowych.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.