\ Strona główna - Olident

rotate_mobile_device

Kim
jesteśmy

OLIDENT to dynamicznie rozwijająca się firma zaopatrująca lekarzy dentystów w produkty najwyższej jakości.

Przez ponad 22

lata swojej aktywności dotarliśmy już na niemal każdy kontynent.

Szukasz jakościowej marki do dystrybucji?

Stale wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów na całym świecie. Dostosowujemy ofertę, dbamy o rozsądne ceny, ale nigdy nie rezygnujemy z wysokiej jakości.

Nasza najlepsza rekomendacja to tysiące klientów potwierdzających, że ?wysoka jakość nie musi być droga?. Zależy nam, aby lekarze znali nasze produkty i lubili nimi pracować.

Skontaktuj się z nami – to pierwszy krok do rentownej i satysfakcjonującej współpracy.

Co nas
wyróżnia?

Jesteśmy elastyczni i otwarci. To niezbędne przy wspólnym tworzeniu wartości naszej marki na nowym rynku. Różnice kulturowe i obyczajowe nie stanowią dla nas ograniczenia – są naszą inspiracją.

Mamy doświadczenie w intensywnej promocji naszej marki za granicą. Jesteśmy rozpoznawalni już w ponad 20 krajach. Nasi dystrybutorzy cenią nas za niezmienną jakość, poprawny serwis i pozytywną energię. Dzielimy się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem, aby ułatwić rejestrację i sprzedaż materiałów.

Wspieramy dystrybutorów sprawdzonymi strategiami marketingowymi, które testujemy samodzielnie na rynku polskim i wspieramy w dopasowaniu ich do realiów lokalnego rynku. Stale rozwijamy zaplecze i tworzymy nowe, wyróżniające się materiały reklamowe. Żaden dystrybutor nie jest dla nas korporacyjną statystyką.

Poznaj nas

Nasz zespół to ludzie z pasją i dobrą energią, bo w miłej atmosferze łatwiej doprowadzić wszystko do perfekcji.
Obsługa klienta

Michalina Bogucińska

Specjalista ds. administracyjnych

 

Wioleta Kurczyna

Obsługa klientów indywidualnych

Roman Woźniak

Obsługa klientów hurtowych i indywidualnych

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.