Ustaw orientację pionową na urządzeniu

Wyjątkowe miejsce
i atmosfera

Nietypowe miejsce, przemyślany projekt budynku i najnowocześniejsze technologie. Wszystko w zgodzie z naturą, a nawet więcej, bo to ona stała się inspiracją. Zielono jest nie tylko wokół budynku, zaprosiliśmy naturę do naszych wnętrz. Zadbaliśmy o komfort współpracowników i niecodzienne wrażenia naszych gości. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce: z pasją, pomysłami i niesamowitą energią.

Taki jest OLIDENT.

Takie są nasze produkty.

Jakość
potwierdzona
certyfikatem

OLIDENT wprowadził i stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymogami międzynarodowej normy EN ISO 13485. ISO 13485 jest standardem Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO), który reprezentuje wymagania dotyczące kompleksowego systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji wyrobów medycznych. Posiadanie certyfikatu potwierdza spełnienie przez OLIDENT najwyższych standardów we wskazanym zakresie, będąc jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa produktu.

Coroczne audyty kontrolne potwierdzają utrzymanie naszych usług na najwyższym poziomie.

Myślimy i działamy
globalnie

Niemal od pierwszych lat istnienia firmy oczywistym było, że OLIDENT wykroczy poza granice lokalnego rynku. Z chwilą otrzymania certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 13485 stało się to realne.

Każdy kraj to odrębne przepisy rejestracyjne, celne, a także kulturowe. To także różne preferencje i przyzwyczajenia stomatologów. Niezbędne okazały się elastyczność i indywidualne traktowanie każdego kontrahenta. Dzięki temu OLIDENT jest obecny nie tylko w Europie, Rosji czy USA, ale także w takich krajach jak: Filipiny, Azerbejdżan, Senegal.

Targi i kongresy

Z przyjemnością uczestniczymy w międzynarodowych targach i kongresach wspierając naszych dystrybutorów i odkrywając potrzeby lokalnych rynków. Poznajemy fantastycznych ludzi, dla których biznes idzie w parze z przyjaznymi relacjami.

 

  • 29 czerwca – 1 lipca 2021 – AEEDC Dubai, UAE
  • 22-25 września 2021 – IDS Cologne, Germany
  • 5-6 listopada 2021 – DENTAMED Wrocław, Polska
  • 14-16 października 2021 – CENTRAL ASIA DENTAL EXPO Almaty, Kazakhstan

 

  • 1-3 lutego 2022 – AEEDC Dubai, UAE
  • 7-9 kwietnia 2022 – KRAKDENT Kraków, Polska
  • 25-28 kwietnia 2022 – DENTAL SALON Moscow, Russia