\ O nas - Olident

Ustaw orientację pionową na urządzeniu

Jakość.
Komfort.
Satysfakcja.

Mistrzostwo wymaga precyzji. Precyzja wymaga jakości. Nasi klienci to ambitni lekarze, którzy każdego dnia rozwijają swoje umiejętności pomagając ludziom nawet w najtrudniejszych przypadkach. Wierzymy, że jakość to dla nich standard.

Dlatego idziemy o krok dalej. Dwa kroki dalej.

Tworzymy produkty i narzędzia, które pozwalają najwyższej klasy specjalistom w 100% skupić się na zadaniu. Dbamy o komfort pracy, dzięki któremu dentyści zapominają, że mają w ręku narzędzia i materiał. Po prostu pracują – bez żadnego rozproszenia czynnikami zewnętrznymi – narzędziami, które usuwają wszystkie ograniczenia, materiałami, które usprawniają pracę.

Dbamy o wykończenie w najmniejszych detalach. Nawet nasze opakowania są małymi dziełami sztuki użytkowej. Łącząc piękno z doskonałymi efektami pracy na naszych materiałach sprawiamy, że nasi klienci o wiele częściej wracają do domu z poczuciem satysfakcji ze swojej pracy.

Olident – Jakość. Komfort. Satysfakcja.

Jakość
potwierdzona
certyfikatem

OLIDENT wprowadził i stosuje system zarządzania jakością zgodny z wymogami międzynarodowej normy EN ISO 13485. ISO 13485 jest standardem Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO), który reprezentuje wymagania dotyczące kompleksowego systemu zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji wyrobów medycznych. Posiadanie certyfikatu potwierdza spełnienie przez OLIDENT najwyższych standardów we wskazanym zakresie, będąc jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa produktu.

Coroczne audyty kontrolne potwierdzają utrzymanie naszych usług na najwyższym poziomie.

Myślimy i działamy
globalnie

Niemal od pierwszych lat istnienia firmy oczywistym było, że OLIDENT wykroczy poza granice lokalnego rynku. Z chwilą otrzymania certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 13485 stało się to realne.

Każdy kraj to odrębne przepisy rejestracyjne, celne, a także kulturowe. To także różne preferencje i przyzwyczajenia stomatologów. Niezbędne okazały się elastyczność i indywidualne traktowanie każdego kontrahenta. Dzięki temu OLIDENT jest obecny nie tylko w Europie czy USA, ale także w takich krajach jak: Filipiny, Azerbejdżan, Senegal i wiele innych.

Targi i kongresy

Z przyjemnością uczestniczymy w międzynarodowych targach i kongresach wspierając naszych dystrybutorów i odkrywając potrzeby lokalnych rynków. Poznajemy fantastycznych ludzi, dla których biznes idzie w parze z przyjaznymi relacjami.

 

 • 29 czerwca – 1 lipca 2021 – AEEDC Dubai, UAE
 • 22-25 września 2021 – IDS Cologne, Germany
 • 5-6 listopada 2021 – DENTAMED Wrocław, Polska
 • 14-16 października 2021 – CENTRAL ASIA DENTAL EXPO Almaty, Kazakhstan

 

 • 1-3 lutego 2022 – AEEDC Dubai, UAE
 • 7-9 kwietnia 2022 – KRAKDENT Kraków, Polska
 • 22-24 września 2022 – CEDE Łódź, Polska
 • 13-15 października 2022 – DENTAL WORLD, Budapeszt, Węgry
 • 13-15 października 2022 – CADEX EXPO, Almaty, Kazachstan
 • 21-22 października 2022 – GDDA, Tbilisi, Gruzja
 • 18-19 listopada 2022 – Kongres stomatologiczny, Tirana, Albania

Wyjątkowe miejsce
i atmosfera

Nietypowe miejsce, przemyślany projekt budynku i najnowocześniejsze technologie. Wszystko w zgodzie z naturą, a nawet więcej, bo to ona stała się inspiracją. Zielono jest nie tylko wokół budynku, zaprosiliśmy naturę do naszych wnętrz. Zadbaliśmy o komfort współpracowników i niecodzienne wrażenia naszych gości. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce: z pasją, pomysłami i niesamowitą energią.

Taki jest OLIDENT.

Takie są nasze produkty.

Po prostu się poznajmy!

To zawsze pierwszy krok do rentownej i satysfakcjonującej współpracy.