\ Kompozyt ONEshade - Olident

rotate_mobile_device

Stomatologia zachowawcza opiera się na bezpośrednich wypełnieniach kompozytowych i wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie. OLIDENT, jako producent materiałów stomatologicznych nieustannie zmierza do ułatwiania pracy lekarzowi przez upraszaczanie procedur. To pozwala oszczędzić czas, bo to on właśnie jest najbardziej deficytowym towarem w gabinecie. Nie ma tu mowy o żadnych kompromisach! Zaoszczędzony czas to bonus do doskonałej estetyki i niepodważalnych właściwości mechanicznych.

Już wiele lat temu zrezygnowaliśmy z kilkunasto – a nawet kilkudziesięcio kolorowych setów kompozytów. Bliska współpraca z lekarzami zweryfikowała prawdziwe potrzeby w zakresie estetycznych wypełnień. Nasze zestawy kompozytów OliREVO, OliCo XP czy VIP esthetic, to co najwyżej 10 kolorów, z których w bardzo łatwy sposób specjaliści kreują naturalne rekonstrukcje oraz 2-3 kolory do zadań specjalnych. 

Dziś jednak nadszedł czas na kolejny krok, gdyż okazało się, że nawet w tak już uproszczonej kolorystyce, jest miejsce na dodatkowy produkt. 

 

Kompozyt, który pozwoli oszczędzić jeszcze więcej czasu i więcej miejsca w szufladzie. 

Kompozyt, który pozwoli przenieść uwagę na kształt odbudowy, a nie na czasochłonne dopasowywanie koloru.

Kompozyt, który pozwoli wykorzystać znane już techniki pracy, a nie będzie wymagał specjalistycznych kursów doboru kolorów.

Kompozyt ONEshade.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.