\ Za kulisami - Olident

Ustaw orientację pionową na urządzeniu

Za kulisami

Minęło sporo czasu zanim pomysł stworzenia tych wyjątkowych filmów instruktażowych zmienił się w konkretne działanie. Sama koncepcja też przechodziła swoje metamorfozy. Prace przygotowawcze rozpoczęły się już na początku 2017 roku. Na przełomie lipca i sierpnia plan zdjęciowy był już gotowy, ekipa filmowa czekała, ale nadal brakowało głównego bohatera. Poprzeczka ustawiona była wysoko – stomatolog, wybitny manualnie, zaangażowany, ale przede wszystkim cierpliwy i wyrozumiały. Tak, to mógł być tylko on: dr Yaroslav Melnik. Na codzień prowadzi swoją prywatną klinikę M. Dental Lounge na Ukrainie, ale też dużo podróżuje zawodowo, uczy się i uczy innych. Takiej energii potrzebowały filmy Olident.

Po drugiej stronie kamery stanął pan Robert Kruczek z Dentowizji – specjalista najwyższej klasy i prawdziwy entuzjasta swojej pracy. Dzięki niemu nie było rzeczy niemożliwych, zawsze miał plan B, a sytuacji kryzysowych nie brakowało. Zdarzyły się nawet „dokrętki”, do których Pan Robert nauczył się pobierać idealne wyciski!

Wytrwałym pacjentem był fantom, ale to jego zęby widać najczęściej. Wyszły spod ręki pana Bartosza Troczyńskiego z Natrodentu, przy czym okazało się, że jest on specjalistą nie tylko od prac proteteczynych, ale także fantastycznie psuje zęby próchnicą, łamie je i kruszy. Scenografia filmów zakładała szarości, więc widzimy tu autorski kolor gipsu wykonany specjalnie pod to zamówienie.

W efekcie tej pracy powstało 19 filmów instruktażowych. Tłumaczone na wiele języków pomagają lekarzom poznać produkty, najlepiej je wykorzystać w pracy i uniknąć ewentualnych błędów. To ogromna dawka wiedzy i praktyki zamknięta w kilku minutach filmu, dostępna na wyciągnięcie ręki, tu i teraz.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube – link znajduje się obok.