\ OliSil REGI - Olident

rotate_mobile_device

OliSil REGI

A-silikonowa masa do dokładnej rejestracji warunków zwarciowych oraz wzajemnych relacji szczęki i żuchwy. Może być także stosowana na widelcach zgryzowych w łukach twarzowych. Automatyczna forma aplikacji OliSil REGI oznacza zawsze homogenną strukturę masy oraz czystą i szybką pracę. Materiał aplikowany jest bezpośrednio do jamy ustnej, a cała procedura jest komfortowa zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.

bardzo płynny podczas aplikacji, ale jednocześnie nie spływa z pola preparacji i nie kapie. Nie stawia oporu podczas zagryzania i wiąże już w 45 sekund, co jest kluczem do pobrania precyzyjnego kęska zwarciowego.

tuż po wyjęciu rejestratu z jamy ustnej można go jeszcze opracować skalpelem, a następnie narzędziami obrotowymi. OliSil REGI nie pęka i nie kruszy się, jest także niewrażliwy na wysokie temperatury, co eliminuje ryzyko zniekształceń podczas transportu.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.