\ OliPost Light - Olident

rotate_mobile_device

OliPost Light

Znane i lubiane od lat wkłady OliPost Light przeszły absolutną ewolucję! Zostały wzbogacone nano-cząsteczkami cyrkonu, dzięki którym mają doskonałe właściwości mechaniczne. Ponadto wykonano je w technologii ?Zircon-CLEAR?, co oznacza, że zawartość nano cząsteczek cyrkonu nie wpływa na transparencję wkładu, pozostawiąc go zupełnie przeziernym.

dzięki technologii ?Zircon-CLEAR?, a także zastosowaniu specjalnej żywicy epoksydowej, która nie wpływa na zmianę koloru wkładu, OliPost Light są zupełnie transparentne. Zapewnia to niezrównaną estetykę odbudowy,

przezierność władów daje również możliwość wykorzystania w kanale zalet cementów wiążących dualnie. Światło lampy polimeryzacyjnej jest wówczas równomiernie rozprowadzane na całej długości kanału, co zapewnia szybką reakcję wiązania cementu i znacznie przyspiesza całą procedurę. Wystarczy kilkadziesiąt sekund, aby przejść do kolejego etapu odbudowy k-k.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.