\ Filmowy OLIDENT - Olident

rotate_mobile_device

Czasem wydaje nam się, że wszystko zostało już powiedziane w temacie profilaktyki czy cementowania wkładów koronowo-korzeniowych. Tak wiele firm odniosło się już do procedury odbudowy zrębu zęba, a jeszcze więcej do prawidłowego pobierania wycisków? Jednak okazuje się, że każdy kolejny wykład podczas konferencji, kolejna ulotka informacyjna czy film instruktażowy wnosi jakiś detal, którego wcześniej nie zauważyliśmy. Detal, który poprawi technikę pracy lub przynajmniej zwróci naszą uwagę podczas następnego zabiegu. 

I w tym tkwi sens blisko 20 filmów produktowych przygotowanych przez OLIDENT! A sukcesem jest, gdy jeden na stu oglądających wykorzysta jakąś wskazówkę w swojej codziennej pracy. 

FILMOWY Olident to przede wszystkim zgrabnie i estetycznie przygotowana wiedza praktyczna, do której można sięgnąć w każdej chwili. Niemal każda standardowa procedura stomatologiczna została sfilmowana, by wyraźnie wskazać poszczególne etapy pracy. Wykorzystane przy tym zostały materiały firmy OLIDENT, które stanowią kompletne systemy, np. wiertła, wytrawiacze, systemy wiążące, kompozyty oraz finiry i szczotki. Jednak filmy nie promują wyłącznie samych materiałów, ale poprawne ich wykorzystanie w pracy. 

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.