\ Materiały BISICO - Olident

rotate_mobile_device

Materiały BISICO

Bisico, Bielefelder Dentalsilicone GmbH & Co. KG, to rodzinna firma założona w 1970 roku przez mistrza techniki dentystycznej Horsta Ludwiga w Bielefeld. W 1999 r. firma przekazana została Maike Wassmann, córce założyciela.

Pierwsza linia produktów opierała się na niewielkiej gamie silikonów utwardzanych kondensacyjnie i zapoczątkowała kompleksowy asortyment wysokiej jakości materiałów dla dentystów i laboratoriów dentystycznych. Bisico było jedną z pierwszych firm produkujących silikony do wycisków. Obecnie jej asortyment obejmuje materiały wyciskowe na bazie poliwinylosiloksanu, produkty do tymczasowych uzupełnień i wiele innych. Ponieważ firma już od samego początku działała na skalę międzynarodową, stała się światowym dostawcą. Zadowoleni dentyści i technicy dentystyczni w ponad 50 krajach codziennie pracują materiałami Bisico.

Na polski rynek produkty Bisico trafiły dzięki firmie OLIDENT prawie 20 lat temu i od razu stały się jednymi z ulubionych.
Tak jest do dziś.

Dziękujemy za wizytę na stronie Olident.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, treści zamieszczone na naszej stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba profesjonalnie związana z branżą, np. prowadząca obrót wyrobami medycznymi).

Potwierdź swój status.

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą medyczną.