\ Kolejna nagroda za design! - Olident

Ustaw orientację pionową na urządzeniu

Kolejna nagroda za design!

KRAKDENT 2022 – to długo wyczekiwane wydarzenie jest już za nami!

Choć nauczyliśmy się już sprawnie funkcjonować w wirtualnym świecie, to takie spotkania są nam potrzebne. Bezpośredni kontakt z naszymi klientami, długie rozmowy i uśmiech widziany na żywo – są bezcenne. Dziękujemy za te chwile wszystkim odwiedzającym i całemu zespołowi OLIDENT 🙂

Chcielibyśmy pochwalić się pewnym specjalnym wyróżnieniem. Otóż nasz wysiłek włożony w przygotowanie stoiska został ponownie doceniony przez jury Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Krakowie . Nasze stoisko zostało kolejny raz uznane za najładniejsze!

Design to nasza mocna strona, co nie raz już udowodniliśmy, jednak najważniejsza jest przyjemność tworzenia.

Targi to także okazja do zaprezentowania nowości w ofercie. Na naszym stoisku swoją premierę miał duet kompozytów do prostej i szybkiej odbudowy: ONEshade i jego partner OliBULK Fill. Większość odwiedzających widziała już w sieci nasze materiały informacyjne i filmy, ale na stoisku można było jeszcze poczuć konsystencję tych produktów i samodzielnie wykonać wypełnienie. Reakcje były bardzo zbliżone do tych, które znamy z rynków zagranicznych: „wow”, „świetne”, „co za efekt”, „jakie to wygodne i proste”. Dokładnie taka myśl przyświecała osobom zaangażowanym w ten projekt – „Ma być łatwo, szybko i powtarzalnie” mówił dr Karol Babiński. Misja spełniona.

Dziękujemy za kwietniowe spotkanie i ponownie zapraszamy do Krakowa w 2023 roku!