INSTRUMENTY W SETACH

Specjalne zestawy dla profesjonalistów

MASTER perioSET by dr W. Jurczyński

Wyjątkowy zestaw 14 specjalnie wyselekcjonowanych instrumentów, które efektywnie zaopatrzą większość zabiegów z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej oraz perioimplantologii. Większość instrumentów w MASTER perioSET posiada uchwyty Trinovo, zestaw oferowany jest w kasecie MAXI Tray.

7628 Trinovo - elewator do brodawek wg dr W.Jurczyńskiego - 17,5cm

 

3189 Trinovo - instrument do tunelingu - 17,5cm; prosty / 3190 Trinovo - instrument do tunelingu - 17,5cm; wygięty

„Te dwa instrumenty przeznaczone są do zabiegów pokrycia recesji dziąsłowych metodą tunelową. Ze względu na swoją budowę oraz kąt nachylenia części pracujących są niezastąpione przy wprowadzaniu przeszczepu tkanki łącznej, zapewniają przy tym minimalnie inwazyjną preparację tkanek." dr W. Jurczyński


STANDARD perioSET by dr W. Jurczyński

Połączenie nowoczesnego i przemyślanego wzornictwa, perfekcji wykonania i wyważonej ceny. Wszystko to sprawia, że instrumenty Kohler stosowane są od ponad 15 lat w prywatnych praktykach i na uczelniach, codziennie na nowo dowodząc swojej jakości. Opinie lekarzy są dla firmy Kohler najcenniejszą inspiracją przy tworzeniu nowych produktów. Wiele specjalistycznych instrumentów powstało przy współpracy z ich docelowymi użytkownikami, jak np. autorska seria osteotomów Waveline®, implantologiczne łyżki wyciskowe Wintray® czy cała innowacyjna seria pod wspólną nazwą Trinovo®. Wśród pomysłodawców i współtwórców znajdują się takie sławy jak: dr Francis-André Poulmaire, prof. dr med. dent. Manfred Lang, prof. Dr. Pierre Colon czy dr Bernard Guillaume.

W tym roku swój wkład w rozwój oferty firmy Kohler miała również firma Olident i współpracujący z nami od lat specjalista periodontologii dr Witold Jurczyński. Owocem tej współpracy są wyjątkowe zestawy instrumentów służące do większości zabiegów z zakresu chirurgii periodontologicznej – MASTER & STANDARD SET oraz uzupełniający zestaw kiret GRACEY.


GRACEY perioSET by dr W. Jurczyński


SET's by dr A.J. Kuczek

Połączenie nowoczesnego i przemyślanego wzornictwa, perfekcji wykonania i wyważonej ceny. Wszystko to sprawia, że instrumenty Kohler stosowane są od ponad 15 lat w prywatnych praktykach i na uczelniach, codziennie na nowo dowodząc swojej jakości.

Dziś do tego grona dochodzi zestaw wysokiej klasy narzędzi periodontologicznych. Aby zobaczyć pełen opis zestawu kliknij tutaj.  Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach:


Sklep Online

wygodne zakupy prosto do Twojego gabinetu