ODBUDOWA TYMCZASOWA

Estetyka i funkcjonalność

OliSemi CEM - NOWOŚĆ

Semi-permanentny, podwójnie utwardzalny materiał do cementowania ostatecznych koron i mostów na łącznikach implantologicznych oraz naturalnych kikutach zębów.

  • Wyważona siła wiązania zapewnia OPTYMALNE POŁĄCZENIE I BEZPIECZNE ZDEJMOWANIE prac protetycznych !

 

Opakowanie: 1 x 5ml , 5 x końcówka mieszająca

Zobacz film na YouTube  z pełną procedurą krok po kroku.

 


OliTemp esthetic

Wysoko ceniony materiał do tymczasowej odbudowy protetycznej licówek, koron i mostów. Gwarantuje doskonałą estetykę i wytrzymałość mechaniczną. Wysoka wytrzymałość na siły działające podczas żucia zapewnia prawidłową okluzję i oparcie dla zębów sąsiednich.

  • idealne połączenie odporności na pęknięcia i złamania oraz elastyczności
  • naturalna fluorescencja i wysoka estetyka
  •  łatwa aplikacja z automatycznego podajnika


Opakowanie: 1 x kartusz 50ml, 10 x końcówka mieszjąca

Zobacz film na YouTube  z pełną procedurą krok po kroku.


OliTemp C

Cement na bazie tlenku cynku do osadzania tymczasowych koron, mostów i licówek, a także do próbnego mocowania ostatecznych prac protetycznych. Wystarczy bardzo cienki film cementu (ok. 10μm), aby zapewnić optymalne wiązanie, a praca będzie dzięki temu dokładnie dopasowana. Wysoka wytrzymałość na ściskanie zapewnia idealną szczelność brzeżną. Materiał jest mieszany i aplikowany bezpośrednio z automatycznej strzykawki MiniMIX.

  • OPTYMALNA RETENCJA BEZ EUGENOLU - właściwości fizyczne cementu OliTemp C  zapewniają bezpieczną retencję uzupełnień, pozwalając przy tym na łatwe zdejmowanie i oczyszczanie filarów zębów, jak i prac protetycznych. Materiał nie zawiera eugenolu, co eliminuje ryzyko zaburzenia wiązania ostatecznych cementów kompozytowych i kompozytów.

 

Opakowanie: 1 x strzykawka 5ml, 5 x końcówka mieszająca

Zobacz film na YouTube  z pełną procedurą krok po kroku.


OliFill LC

Światłoutwardzalny, jednoskładnikowy materiał do wykonywania tymczasowych odbudów typu 'inlay'. Bardzo łatwo dopasowuje się do ubytku, a po utwardzeniu pozostaje elastyczny, dzięki czemu usuwa się w jednym kawałku. Opracowane pole nie ulega uszkodzeniu.

 

Opakowanie: 1 x strzykawka 4ml

Zobacz film na YouTube  z pełną procedurą krok po kroku.


Sklep Online

wygodne zakupy prosto do Twojego gabinetu